Konkursa norises vieta un laiks:
Konkurss notiks Ghetto parkā, Grīziņkalna Sporta kompleksā, Pērnavas ielā 42, Rīgā.
Konkurss norisināsies 2019. gada 25. augustā no plkst. 14:00, konkursa galvenajai daļai sākoties plkst. 18:00.

Konkursa iedalījums kategorijās:
  • Pieteikties var dalībnieki vecumā no 15-35 gadiem.
Konkursa kārtība:
  • Reģistrēšanās.
  • Dalībnieki konkursam reģistrējas no 01.08.2019. līdz 21.08.2019. 12:00, aizpildot reģistrācijas formu, kurā tiek norādīts vārds, uzvārds, vecums, e-pasts, tālruņa numurs. Tāpat dalībniekiem pieteikuma anketai jāpievieno video ar dalībnieka izpildītu skaņdarbu pēc izvēles un savas muzikālās darbības biogrāfiju. Ja kādu iemeslu dēļ pieteikuma formai neizdodas pievienot dalībnieka video, lūdzam sazināties ar konkursa organizatoriem, kuru kontakti atrodami mājaslapas sadaļā “Kontakti”.
  • Dalībnieku iesūtīto video vērtēšana.
  • Neatkarīgas žūrijas sastāvs, kurš tiks paziņots un iepazīstināts konkursa dienā, aizklātā veidā izvērtēs iesūtītos video ar izpildītajiem skaņdarbiem, atlasot 12 dalībniekus konkursa ceturtdaļfinālam. Konkursa organizatori publicēs rezultātus un sazināsies ar tiem dalībniekiem, kuri būs kvalificējušies ceturtdaļfinālam, par to paziņojot 6 dienas pirms konkursa noslēguma.
  • Rezultātu paziņošana.
  • Žūrijas lēmums par 12 labākajiem dalībniekiem tiks paziņots 21.08.2019. 21:00 un publicēts konkursa mājaslapā www.balticdrumoff.lv, kā arī konkursa sociālajos tīklos. Konursa organizatori sazināsies ar dalībniekiem arī personīgi, informējot par tālāko konkursa gaitu un citām svarīgām detaļām.
  • Konkursa norises diena.
  • Žūrijas izvēlētie 12 dalībnieki piedalīsies Baltic Drum Off noslēgumā 2019. gada 25. augustā Ghetto parkā, Pērnavas ielā 42, Rīgā. Katrs no 12 dalībniekiem konkursa ceturtdaļfinālā uzstāsies ar savu priekšnesumu, kas nedrīkst pārsniegt 3 minūšu garumu. Konkursa formāts paredz, ka uzstājoties, dalībnieki par pavadījumu izmanto tikai audio fonogrammas, nevis dzīvo pavadījumu! Ceturtdaļfināla rezultātā tiks paziņoti 4 labākie dalībnieki, kuri tālāk dosies uz pusfinālu. Pusfinālā katrs no 4 dalībniekiem uzstāsies ar individuālo priekšnesumu un pēc tam notiks bungu duelis jeb drum battle. Ar izlozes palīdzību tiks izvēlēti divi dalībnieku pāri no 4 labākajiem, un pusfinālisti sacentīsies savā starpā par iespēju piedalīties bungu konkursa finālā, pretendējot uz galvenajām balvām. Žūrija vērtēs gan individuālo, gan bungu dueļa sniegumu, kas summēsies un veidos kopējo rezultātu. Baltic Drum Off konkursa finālā nokļūs 2 labākie dalībnieki, kuri sacentīsies savā starpā, katram uzstājoties ar nedaudz garāku individuālo priekšnesumu kā pusfinālā (nepārsniedzot 5-6 minūšu garumu) un fināla bungu duelī jeb drum battle. Apkopojot un summējot rezultātus, žūrija izlems Baltic Drum-off uzvarētāju.
Citi noteikumi:
Piesakoties konkursam, visi dalībnieki piekrīt, ka uzņemtās bildes un video konkursa laikā var tikt publicēti sociālajos tīklos, preses relīzēs utt.